יום שבת, 15 בספטמבר 2018

פירוק והרכבת רהיטים בחיפה והסביבה

ג'וניור הובלות מספקת שירותי פירוק והרכבת רהיטים בצורה מקצועית ובאחריות מלאה.
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירות בכל אזור השרון, המרכז והצפון 
חייגו עכשיו 072-3258893

כל מה שצריך לדעת אודות פירוק והרכבת רהיטים
אם אתם מתכננים לעבור דירה או משרד בקרוב – ראשית – שיהיה לכם בשעה טובה והרבה מזל טוב. אין ספק שמדובר באירוע מרגש ומיוחד, שהרבה פעמים נחשב כאירוע שמביא איתו את המזל. למרות זאת, הרי שמדובר באירוע שמצריך הרבה מאוד עבודה, לרבות אריזת כל הציוד וכמובן – פירוק של כל הרהיטים על מנת להכין אותם להעברה, והרכבתם במקום החדש לטובת החזרתם לשימוש שבשגרה.
אמנם, הרבה מאוד רהיטים אפשר לפרק ולהרכיב לבד, אבל הדבר מצריך ידע מסוים בנגרות וכמובן שגם לא מעט זמן. אם אתם מעוניינים שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר וללא תקלות – כדאי שתזמינו שירותי פירוק והרכבת רהיטים, מאדם אשר תחום עיסוקו העיקרי הוא נגרות.

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.
ג'וניור הובלות בחיפה והקריות מספקת שירותי פירוק והרכבת רהיטים מקצועיים לכל לקוח – פרטי או עסקי. אנו מעסיקים נגר מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות בתחום, אשר דואג לפרק ולהרכיב כל רהיט בדיוק על פי ההוראות (גם אם הן כבר מזמן לא נמצאות).
הנגר עובד עם כל כלי העבודה הנדרשים לטובת פירוק והרכבת רהיטים, ודואג לבצע עבודה מדויקת וזהירה, על מנת שלא לגרום נזק לאף מדף או מגירה.
כשאתם מזמינים את השירות מאיש מקצוע, אתם מפחיתים בצורה משמעותית את הסיכוי שייגרם נזק לרהיטים, ומשמרים גם את המשך היכולת להשתמש בהם וגם את ערכם הכספי.
אז אם אתם רוצים להעביר את כל הציוד שלכם כשהוא שלם וללא פגע, ו/או אם אין בידיכם את הזמן הדרוש לביצוע העבודות בעצמכם – הזמינו עכשיו שירותי פירוק והרכבת רהיטים, והנגר המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם.
לקבלת פרטים נוספים ולהזמנת שירות צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר עוד היום. 
נשמח לתת לכם את כל הפרטים ולספק לכם שירות.


from juniormoving.tumblr Feed

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה