יום שלישי, 16 באוקטובר 2018

הובלות בחיפה בזול

אנשים רבים מוותרים על הובלות מקצועיות כיוון שהם לא מוצאים מחירים הוגנים. כיצד אפשר למצוא הובלות בחיפה בזול?

כמה עולות הובלות בחיפה?

המחיר של הובלות בחיפה יכול לנוע בטווח שבין 1000 שקלים ועד 2000 שקלים אך הוא יכול לנוע בטווח שונה לפי סוג ההובלה. אם אתם רוצים להוביל דירה שלמה אתם יכולים להוזיל את המחיר כאשר תעבירו רק חלק מהציוד, כאשר הובלת משרדים בדרך כלל תעלה פחות למרות שבשיקול הכללי עוברים הרבה פחות רהיטים. הובלות בחיפה יכולות לעלות הרבה יותר אם לא מבצעים סקר שוק כאשר צריך לזכור כי ככל שמעמיקים יותר ומשתדלים לבדוק כמה שיותר חברות, כך הסיכוי שלכם לקבל מחיר משתלם יותר עולה. מה משפיע על המחיר של הובלות בחיפה וכיצד אפשר למצוא הובלות בחיפה בזול?

מה משפיע על מחיר ההובלה?

המחיר שתציע לכם חברת הובלות על הובלת דירה בחיפה יכול להיות בהתאם להוצאות שלה כאשר ככל שהחברה מנוסה יותר, יש יותר סיכוי שהיא תספק מחיר הרבה יותר טוב. נפח העבודה שלה יכול להשפיע מאוד על התמחור שלה עבור הלקוחות, כאשר צריך לזכור שאם המשאית תהיה עמוסה בכל יום ויום המחיר של הלקוח יהיה יותר משתלם כי הוא יותר משתלם עבור החברה עצמה. מחיר הובלת דירה בחיפה כמו כל הובלה אחרת ברחבי הארץ מורכב בעיקר משני פרמטרים, כאשר כמות הפריטים, או יותר נכון נפח הפריטים והמשקל שלהם, הוא זה שמכריע.

אלו עוד פרמטרים משפיעים?

יחד עם כמו ומשקל הפריטים, יש חשיבות גם לסוג הפריטים. כולם יסכימו שהובלת פסנתר אינה קלה כמו הובלת כורסה או ספה די פשוטות כאשר יש סיכוי הרבה יותר גדול שהפריטים הללו ייהרסו או יישברו במהלך ההובלה. ככל שהפריט יותר שביר כך יהיה הרבה יותר קשה להוביל אותו בבטחה וזה אומר שהמחיר שתצטרכו לשלם עליו יהיה יקר יותר. כמובן שיש חשיבות רבה גם לרמת השבירות של הפריט כי יכול להיות שמרוב שהוא שביר, על הביטוח עליו תצטרכו לשלם הרבה יותר. האחריות בדרך כלל תהיה חלק אינטגרלי מהמחיר אך במקרים מסוימים ידרשו מכם כתנאי להיעזר במנוף.

מה יכול להוזיל את המחיר?

מי שרוצה למצוא חברות הובלות בחיפה בזול, חייב לבצע סקר שוק מעמיק. הכלל הראשון לביצוע סקר שוק שיוזיל את המחיר הוא כמובן לבחור חברות הובלות מאזור חיפה. ברגע שאתם בוחרים חברת הובלות באזור מגורכם אתם יכולים לצמצם את המחיר באופן אוטומטי, כיוון שהמרחק הוא אחד מהפרמטרים למחיר. א תבחרו חברת הובלות מנהריה היא תגבה מכם כסף על כך שהיא נוסעת עד לבית מגורכם כדי להעמיס את החפצים שלכם, וחבל לשלם את העלות הזו אם יש מספיק חברות הובלות בחיפה. כמו כן, חשוב מאוד להעמיק בסקר השוק ולהתרשם מהמחירון של החברה באופן פרטני.

אפשר להתמקח אך רק בנימוס

מי שרוצה לנסות להוזיל את המחיר עוד טיפה יכול להתמקח. בסופו של דבר בכול מצב אפשר להתמקח אך חשוב מאוד לזכור שאי אפשר באמת להוזיל את המחיר בכוח וגם להציב את ההוזלה כתנאי זה לא מעשה יפה. אפשר להתמקח בנימוס, אפשר להציג טיעונים הגיוניים כמו כמות הפריטים או ההובלה הפשוטה יחסית, וגם לבקש טובה על פי הקסם האישי שלכם. בדרך כלל ההובלה תהיה בהנחה של עד חמישה אחוזים ובמקרים נדירים עד עשרה אחוזים ויותר מזה באמת שלא תוכלו לקבל. חשוב מאוד לשמור על נימוסין ולהודות גם כאשר מעניקים לכם הובלה ולא לשכוח שבסופו של דבר יש לשלם גם טיפ.

from juniormoving.tumblr Feed

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה