יום שלישי, 12 במרץ 2019

הובלות גדולות בקריות

כשעולה הצורך בהובלה נשאלת השאלה כמה היא תעלה, אך למעשה המחיר שלה מושפע בעיקר מגודל ההובלה. מה זה אומר הובלה גדולה? מה זו הובלה קטנה? מה המחיר שלה וכיצד היא מתבצעת? הנה כמה פרטים חשובים שאתם חייבים להכיר אם אתם צריכים הובלה בעצמכם.

מה נחשבת להובלה גדולה?
אין באמת מונח שנקרא הובלה גדולה ולמעשה גם חברות ההובלות לא ישתמשו בו. חברות ההובלות כן משתמשות במונח הובלה קטנה כיוון שבהובלה כזו משתמשים בטנדר והיא שם קליט יותר ורחב יותר לאוכלוסיות שונות, מאשר הכינוי הרווח בעם, הובלות סטודנטים. מכאן אפשר להבין שהובלה גדולה היא הובלה שבה נעזרת חברת ההובלות במשאית או הובלה שמתבצעת לדירה, אפילו אם מדובר בדירה קטנה יחסית. אם תחפשו הובלות גדולות בקריות ככל הנראה תמצאו חברות הובלות שמציעות את שני השירותים ובכל מקרה היא זו שתספר לכם מה יהיה רכב ההובלה ומה תהיה עלותה.
הובלה גדולה עם חברה מנוסה
הובלות גדולות חייבות להתבצע עם חברות מנוסות. כמובן שגם הובלות קטנות צריכות להתבצע עם חברות מנוסות הרי בסופו של דבר הובלות יכולות להיגמר באסון גדול, אפילו בגלל טעויות אנוש, אך כאשר מדובר בהובלות גדולות הסיכון יהיה גדול יותר. ברגע שהרהיטים שנמצאים במשאית לא יהיו מסודרים וארוזים היטב הם יכולים ליפול ואז הם יפגעו אחד בשני. יכול גם להיות שהחברה תגיע באיחור ליעד ההובלה ואז ההובלה שלכם לא תהיה מהירה כמו שתחשבו שהיא תהיה והיא תיגרר עד לשעות הלילה. יש עוד הרבה מכשולים שיכולים להיות בדרך וזוהי רק רשימה חלקית.
כיצד מתבצעת הובלה גדולה?
הובלות גדולות בקריות חייבות להתבצע רק אחרי תכנון מעמיק. קשה מאוד לבצע הובלות עם רהיטים רבים בלי לתכנן מראש את מועדי האריזה, בלי לפרק רהיטים וכמובן בלי להיות מתוכננים היטב עד הפרטים הקטנים ביותר אפילו ברמת החניה של המשאית במקום שאליו מובילים. בסופו של דבר ההובלה צריכה להתבצע באופן חלק ורק תכנון יסודי ומנוסה יוכל לספק זאת, אך יחד עם זאת יש חשיבות גם לכלי ההובלה. אי אפשר לבצע הובלות גדולות לקומות גבוהות בלי שימוש במנוף וכמובן שיש צורך גם במשאית גדולה שתוכל להוביל את כל תכולת הדירה בבת אחת בלי צורך בכמה נגלות.
כמה עולה הובלה גדולה?
הובלות גדולות בקריות יכולות לעלות כמה אלפי שקלים. בעוד הובלה קטנה תעלה לכל היותר כמה מאות, הובלות גדולות יכולות לעלות גם 4000 שקלים ואפילו יותר. אי אפשר להתעלם מהעובדה כי הובלות גדולות יכולות להיות ארוכות מאוד, אפילו יום אחד שלם מהבוקר ועד הלילה, כולל כמובן הרכבת הרהיטים במקום בחדש. הובלות גדולות יעלו יותר גם לפי המרחק הגיאוגרפי שתצטרך לעבור חברת ההובלות. חשוב לנסות להוזיל את המחיר עד כמה שניתן אך יש לעשות זאת בנימוס וכמובן בלי להתפשר על מקצועיות ואמינות החברה. בסופו של דבר מי שיתפשר על אלו ישלם ביוקר.  
הובלה גדולה מבצעים באחריות
הובלה גדולה אי אפשר לבצע עם חברה לא אמינה. האמינות של החברה נמדדת בפרמטרים רבים, כמו למשל ההמלצות שיש עליה, הרושם הראשוני שהיא יוצרת וכמובן הניסיון שיש לה בשוק. עם זאת יש סעיף אחד שבלעדיו אי אפשר לקרוא לחברת ההובלות אמינה והיא האחריות. אי אפשר לבצע הובלה ללא אחריות ובטח לא הובלה גדולה. בסופו של דבר ההובלה יכולה להיות אסון גדול אפילו שזה לא באשמת חברת ההובלות, כמו למשל תאונת דרכים, ואז תרצו הסכם כתוב שיגדיר שזו האחריות שלה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה