יום רביעי, 17 באפריל 2019

​הובלות בחיפה אריזה

לא שמנה איזו הובלה אתם צריכים באזור חיפה, אתם חייבים לדאוג לאריזה של הציוד. ללא אריזת הפריטים שעוברים כתובת יכול להיות שהם בכלל לא יגיעו אל יעדם. יכול להיות שהם יישברו, יישרטו או ייחבלו ובסופו של דבר לא יהיה לכם את מי להאשים. מדוע זה כך וכיצד אפשר להימנע ממצב זה?

מדוע האריזה חשובה בהובלה?

האריזה היא אחד השלבים החשובים ביותר בהובלת דירה. יכול להיות שתאם מזלזלים בחשיבות האריזה ויכול להיות שהזלזול הזה נובע מהעובדה שאתם יכולים לארוז את הציוד שלכם לבד. תאמינו לנו שלא כדאי לארוז את הציוד שלכם לבד וחשוב להשקיע באריזה מקצועית. האריזה העצמאית שלכם ככל הנראה לא תהיה סבלנית ובסופו של דבר חלק מהפריטים יינזקו, ובמצב כזה המעבר שלכם יתחיל ברגל שמאל. אריזת דירה חשובה במיוחד וחברת הובלות רצינית ומקצועית תדאג להזכיר לכם את זה ולהסביר לכם שבשירותי האריזה שלה ממש לא כדאי לכם לחסוך.

כיצד עוד יש להתכונן להובלה?

ההכנה להובלת דירה אינה כוללת רק אריזת דירה. אמנם בהובלות בחיפה אריזה היא אחת הפעולות החשובות ביותר אך יחד עם זאת יש צורך גם לפרק את הרהיטים ולהרכיב אותם ביעד החדש. כל הפעולות הללו יגבו ללקוח זמן רב אם הוא יבצע אותן לבד. זה ישפיע על מצב הרוח שלו בעת ההובלה והלכה למעשה יבזבז לו כסף רב יותר בשל הזמן שהוא משקיע. הזמן הזה יגיע לא רק על חשבון הזמן הפנוי שלו אלא על חשבון העבודה, מה שיגרום לו להפסד גדול יותר. כדאי שחברת ההובלות היא זו שתבצע את כל הפעולות המקדימות האלו שכלולות בתכנון הובלה מקצועי ויסודי.

האריזה היא חלק מהאחריות

אם עד כה לא השתכנעתם מדוע בהובלות בחיפה אריזה היא שלב חשוב שאי אפשר לוותר עליו אולי הסיבה הבאה תסביר לכם מדוע אתם לא יכולים להתפשר: ללא אריזת תכולת הדירה אף חברת הובלות לא תעניק לכם אחריות. ברגע שצוות המובילים מוביל ציוד שצוות איזה מטעם החברה לא ארז, הוא לא יכול להתחייב שהפריטים שלכם לא ייהרסו. אולי זה נשמע לכם מוזר ואפילו אבסורד אך יש בזה היגיון. הפריטים שלכם בכל מקרה ייחבלו במהלך ההובלה ואת זה אנו אומרים בביטחון מלא נטו לפי הסטטיסטיקה. הדבר היחיד שימנע מהפריטים שלכם להישבר היא אריזה מקצועית.

אל תנסו לארוז לבדכם

אם תנסו לארוז לבדכם אתם יכולים להיתקל במכשולים רבים שיסבירו לכם במוקדם או במאורח שעשיתם טעות. במקרה הטוב יותר לא תחכו שהפריטים שלכם ייהרסו כדי להבין שהאריזה העצמאית שלכם לא הייתה טובה אלא תגלו זאת כאשר תבינו שאין לכם ציוד אריזה מתאים. את אריזת הדירה יש לבצע בצורה מקצועית ולשם כך יש צורך בניילון בועות אוויר, ארגזי קרטון בכל מיני גדלים ומכל מיני סוגים, ואת אלו לא יהיו לכם. גם אם תרכשו אותם תגלו שהמחיר שלהם בקניה שאינה סיטונאית ממש לא זול ויכול להיות שהאריזה לא תהיה מוכנה ליום ההובלה מה שיעכב אותה באופן ניכר.

כמה עולים שירותי אריזה?

שירותי אריזה מטעם חברת הובלות יכולים לעלות עוד כמה מאות שקלים להובלה, אך זה כמובן תלוי בהיקף העבודה הנדרש. כל ארגז קרטון שייארז יעלה לכם יותר וכך למעשה חברת ההובלות לא יכולה להתחייב למחיר. כמובן שגם את הרהיטים יש לארוז ולמרות שהמחיר יכול לטפוח עוד ועוד יש לזכור כי אם רוצים הובלה בטוחה, זו הדרך היחידה. אחרי שההובלה תושלם באופן מלא תבינו שהמחיר ששילמתם היה שווה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה